Kahramanmaraş Web Tasarım | Web Hosting | Alan adı | Bilgisa

Avantajları nelerdir?

Protürk içerik yönetim sisteminin en büyük avantajı yönetiminin kolay olmasıdır.

1- Haber, ürün, sayfa ekler veya güncellerken sayfanın yorum özelliğini açıp kapatabilirsiniz. Her sayfanıza yorum yapılmasını istemeyebilirsiniz. 

2- Site başlığı, site açıklaması, yönetici e-postası, vitrinde gösterilecek ürün sayısı, Ürün Vitrini, Kategoriler gibi ana başlık metinlerini Ayarlar menüsünden istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

3- İstediğiniz sayıda haber, ürün, sayfa ekleyebilir bunları ayrıntılı bir şekilde yönetebilirsiniz. İçeriklerinize kendi resimleri haricinde istediğiniz kadar ek resim yükleyebilirsiniz. İsterseniz içeriğinizi ekleyip taslak olarak bırakıp daha sonra yayına alabilirsiniz.

4- Ürünlerinizi sıraya sokabilirsiniz.. Böylece ürünleri öncelik bakımına göre aşağı veya yukarı taşıyabilirsiniz. 

5- Protürk içerik yönetim sistemi ana kategorilerin altına alt kategori eklemenize olanak sağlar. Ana kategori ve alt kategorileri de ürünleriniz gibi sıraya sokabilirsiniz. 

6- Ürün veya içerik eklerken ekleyeceğiniz öğenin anasayfada vitrinde görüntülenmesini sağlayabilirsiniz.

7- Manşet yönetimi sayesinde anasayfadaki flash animasyonun resimlerini ve yazılarını kolayca güncelleyebilirsiniz.

8- Ziyaretçilerinizin fikirlerini almak veya nabzını yoklamak için onlara anket sunabilirsiniz. İstediğiniz kadar şık ekleyebilir seçenekleri çoğaltabilirsiniz. Yönetim panelinizden anketin oylama durumunu görebilirsiniz.

9- Güvenlik nedeniyle birçok işlem için ip/saat-tarih şeklinde log tutulmaktadır.

10- Ziyaretçilerinizin içeriklerinize yaptığı yorumları yönetim panelinizden inceleyebilirsiniz. Yorumlar yönetici onayından geçerek yayınlanmaktadır. Ayrıca yorum yapıldığında tanımlı yönetici mail adresine bildirim gönderilmektedir. 

11- Türkçe yazım kurallarına uymayan veya reklam içeren yorumların yönetici tarafından düzenlenmesine olanak sağlanmıştır.

12- Mail bülteni sayesinde ziyaretçileriniz mail listenize maillerini kaydedebilirler. Ziyaretçilerinize toplu mail göndererek yeniliklerden haberdar edebilirsiniz. 

13- Yönetici şifrenizi değiştirebilirsiniz. 

 

Yorum yapın